Čištění studní Plzeň

Veškeré studnařské práce pro Plzeň a blízké okolí

Čištění studny, opravy studny, instalace a opravy ručních pump, opravy čerpadel. Jako rodilí Plzeňáci to k Vám máme kousek a rádi se na Vaší studnu přijedem bezplatně podívat a navrhnout řešení včetně cenové nabídky.

Studny Schneider - Vaše studnařství pro Plzeň

Ukázky naší studnařské práce v Plzni a blízkém okolí

Doprava a konzultace studen v Plzni zdarma, dovolíme si říct, že máme mnoho zkušeností s lokálnímy studnami. Znalost vývoje místních studen, specifických podloží, práce předchozích generací studnařů. Od čištění starých studní v historickém centru Plzně po opravy ručních pump v zahrádkách okolo Seneckého rybníka. Rádi se postaráme i o Vaší studnu.

Přes 20 let práce za námi...

„Od Šumavy po Prahu, od Budějic po Vary!“
Tato slova slýchají naši zákazníci již přes 20 let. To co děláme nebereme pouze jako práci, ale i za navázání na řemeslnou zručnost našich předchůdců a předků. Každá studna je specifická a jedinečná, navrhneme a zrealizujeme optimální řešení pro tu Vaší. Jako rodilí Plzeňané to k Vám máme kousek a rádi se přijedeme na Vaši studnu zdarma podívat.

Jak můžeme pomoci?

Potřebujete vyčistit studnu či další studnařské práce v Plzni a okolí? Pro podrobné informace nebo nacenění nás kontaktujte.