Oprava čerpadla ze studny

Rychlá oprava čerpadla je většinou pro domácnost dost akutní záležitost. Každopádně víme, že bez tekoucí vody se funguje těžko, proto se snažíme o co nejrychlejší řešení a většinou jsme do 24 hodin u Vás. U komplikovanějších oprav čerpadel nabízíme pronájem běžných typů čerpadel po dobu opravy Vašeho čerpadla. Opravujeme čerpadla z kopaných i vrtaných studní.

Oprava čerpadla

V případě poruchy čerpadla nás neváhejte kontaktovat, ideálně telefonicky, abychom mohli zajistit rychlý postup jeho opravy či výměny. Ne vždy je oprava možná či ekonomicky výhodná. Některé opravy čerpadla jdou vyřešit na místě, některé je potřeba udělat na dílně a některým čerpadlům nepomůže už nic. Nezapomeňte, že některé typy pojištění pamatují i na takovouto událost a před řešením situace s poškozeným čerpadlem zkontrolujte, zda se to netýká i Vás. Pokud máte ke starému čerpadlu do studni či vrtu jakoukoliv dokumentaci, připojte ji k poptávce či po telefonickém kontaktu přes MMS či Whatsupem.

Pokud zabere oprava čerpadla vícero dní, nabízíme zákazníkovi zapůjčení náhradního čerpadla za jednorázový poplatek 1200.- Kč. Jsou místa a životní situace, kdy si nemůžete dovolit být bez přístupu k vodě. Zároveň mnohdy nedokážeme na místě určit přesnou dobu opravy čerpadla a proto nenabízíme tuto službu na jednotlivé dny, ale na celou dobu opravy.

Poškození čerpadla ve studni

Na základě Vašich informací se pokusíme detekovat, co se u Vás stalo. Někde může být pouze nefunkční zpětná klapka na čerpadle, díra ve starém pozinkovém potrubí, nedotažená spojka, chyba v elektrice atd. Jestliže čerpadlo ze studny vytáhneme špinavé od nánosu či jílu, doporučujeme studnu vyčistit. Pokud se ve studni změnila výška hladiny a došlo k čerpání na sucho, osazujeme čerpadla hlídáním hladiny a pokud je to technicky možné, uvažujte o prohloubení studny.

Staré čerpadlo EVGU ze studny.

Oprava čerpadla EVGU "Nautila" hned u studny.

Servis čerpadla do studny

Často nám volají zákazníci s problémem, že nejde voda. Je nutné si uvědomit, že problém nemusí být v čerpadle, či se může jednat o souhru několika poruch. Problém s elektroinstalací, zanešeným tlakovým spínačem atd. Prosíme pokud potřebujete opravit čerpadlo, pošlete nám co nejvíce dostupných informací. Ideální formou fotodokumentace.

Cena opravy čerpadla do studny?

Orientační cena: 3-12 000 podle náročnosti opravy a typu čerpadla , práce je velmi individuální dle situace ve studni a obsahu práce, doprava 13,- Kč/km. Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.